Християнська помісна церква “Альфа та Омега” в місті Києві.

Помісна церква християн віри Євангельської “Альфа та Омега” в місті Києві була заснована 29 травня 1993 року. Наріжним каменем церкви є Ісус Христос та Його Слово. Ним ми живемо, Йому служимо, за Нього тримаємось, на Нього надіємося і Його любимо.Церква заснована на вченні Ісуса Христа, переданому через святих Апостолів. Визнаємо, що Дух Святий є созідателем та попечителем церкви і стверджує у святих своїх печатку усиновлення, являючись запорукою насліддя і силою для вознесіння.

Основою та фундаментом нашого церковного вчення є Слово Боже – Біблія. На кожному служінні ми пізнаємо глибини мудрості Слова Божого через проповіді та свідоцтва, прославляємо Господа через музичне служіння і псалми, приносимо до Нього у молитвах свої нужди та подяки. Кожен член нашої церкви має можливість прийняти участь у служунні ближньому та Богу.

Особливу увагу церква приділяє духовному зростанню дітей та молоді. На молодіжному служінні та у недільній школі створені усі умови для вивчення основ Слова Божого, а також для спілкування з однолітками та викладачами. Пам’ятаємо про наших старців та стариць, які не можуть відвідувати служіння через свій вік чи стан здоров’я. Постійно молимося за них та по можливості відвідуємо, спільно прославляючи Бога за Його безмежні милості.

Намагаємося сумлінно виконувати повеління Господа про разповсюдження Слова Божого, тому постійно свідкуємо та запрошуємо всіх бажаючих на богослужіння для пізнання Божого плану спасіння та очищення від своїх гріхів. Будемо раді бачити у нашому зібранні кожного, хто шукає Його вузенької стежинки та старого, забутого багатьма людьми Голгофського хреста.

foto1foto2foto3
foto4foto5