Категорії
Інформація

Як отримати прощення гріхів?

Гріх – це найгірше, що може трапитись у людському житті. Але, нажаль він з’явився на нашій планеті, і ми живемо разом з ним уже багато тисячоліть.

Перший гріх був учинений Адамом та Євою в Едемському саду, коли вони не послухали прямого Божого повеління, вкусивши від забороненого плоду. Саме через гріх, як його невід’ємний наслідок, люди отримали біль, хвороби та необхідність здобувати хліб тяжкою працею, а також смерть.

Ніхто із людей не має права докоряти Адама та Єву у тому, що вони зробили, тому що кожна людина робить багато гріховних вчинків за своє життя, постійно ускладнюючи цим своє і так непросте положення перед Богом.

Якщо хтось із людей вважає себе безгрішним, то Слово Боже – Біблія навчає, що така людина намагається обманути саму себе. У Біблії можна прочитати історію про Божого пророка, до якого одного разу з’явився Господь, пророк був дуже злякався, впав на землю і подумав, що він помре, бо мав нечисті уста! Бог помилував пророка і очистив його, залишивши живим. Ця історія показує кожній людині, що якщо святий Божий пророк мало не загинув від своїх гріхів, коли представ перед Господом, то що можна казати про нас з вами, звичайних людей, які вчиняють прогріхи майже не кожної години…

Як можна звільнитись від гріха?

Від самого початку гріхопадіння, існували люди, які розуміли і вірили, що якщо прибрати з життя гріх, то життя зміниться в кращу сторону. Тому такі люди шукали різних способів, як можна звільнитись від своїх гріхів. Для цього вони намагалися приносити різноманітні жертви, робити добрі вчинки та випробовували багато інших способів, але нажаль, нікому із людей не вдалося своїми силами звільнитись від гріха.

Бог є Святий, у Ньому є гармонія та порядок. Гріх – це порушення святості, гармонії та Божого порядку. Бог створив людину і любить її, проте Бог не може змиритися з гріхом який живе у людині. Саме тому, Бог через Своїх пророків неодноразово звіщав людям, що Він хоче звільнити їх від гріхів. Саме для цього, Господь послав до людей Свого Єдиного Сина – Ісуса Христа!

Будучи у людському тілі, Божий Син прожив святе життя і був несправедливо розп’ятий на хресті, а на третій день Воскрес! Саме таким чином, Ісусу Христу вдалося перемогти гріх та смерть. Тепер, кожна людина, яка визнає Ісуса Христа Сином Божим – по Вірі в Нього отримує прощення всіх своїх гріхів.

Саме у цьому вчинку проявляється беззаперечний доказ Божої Любові до людей. Тепер кожен може розраховувати на Вічне Життя у Божій гармонії та Святості, де не буде хвороб, болі, страждань та гріха.

Для прощення своїх гріхів, кожній людині потрібно помолитись молитвою:

Отець Небесний, я звертаюсь до Тебе!
Змилуйся наді мною, Боже.
Пробач усі мої гріхи та провини.
Ісус Христос, я вірю, що Ти є Син Божий.
Я вірю, що Ти вмер за мене на хресті
та Воскрес заради мого спасіння.
Прошу, увійди в моє серце, зміни моє життя,
будь моїм Господом і Спасителем
сьогодні і назавжди!
Амінь!

Для подальшого зміцнення віри та зростання у Слові Божому, необхідно читати та вивчати Біблію, стати членом церкви Божої та продовжувати спілкування з Богом через молитву.

Якщо Ви вперше помолились молитвою покаяння та бажаєте отримати додаткову інформацію, або у Вас є запитання – напишіть нам на електронну адресу, або повідомте про це служителів церкви “Альфа та Омега” на зібранні за адресою: місто Київ, Русанівський бульвар 9/1.