Категорії
Інформація

Як стати членом Христової церкви?

Після щирого покаяння в гріхах, Господь робить серце людини чистим і святим, даючи реальний шанс на початок нового життя. Проте, бажання зберегти свій стан чистим і святим, покладаючись виключно на власні зусилля – це марна трата свого часу. Людське життя продовжується на землі у старому, гріховному тілі, тому людські зусилля протистояти спокусі та гріху продовжують залишатись суттєво обмеженими.

Саме тому після покаяння, наступним кроком, людина повинна прилучитися до Церкви – Тіла Христового. Приєднавшись до Церкви через заключення заповіту з Богом, людина отримує силу та підтримку від Духа Святого на боротьбу зі спокусами та гріхами. Саме у церкві, людина отримує здорову духовну їжу, яка дає можливість духовно міцнішати та зростати, приносячи у майбутньому плід для Слави Божої.

Стаючи членом Церкви Христової, людина підкоряється волі Божій, довіряючись Йому та виконуючи Його Святе Слово.

Для того, щоб стати членом церкви, людині потрібно декілька речей. По перше – це покаяння у своїх гріхах перед Богом, і визнання Ісуса Христа Господом Спасителем. По друге – це бажання постійно бути з Богом, служити Йому у чистій та добрій совісті, пізнавати Його Волю для свого життя і сумлінно виконувати Його Слово.

Якщо людина виконала перший пункт і згодна виконувати другий, то така людина може стати членом Церкви Христової через прийняття водного хрещення, від рукопокладеного служителя церкви, з повним зануренням у воду і обіцянкою служити Господу у чистій та добрій совісті все своє життя.

Якщо Ви бажаєте стати членом Церкви Христової, прийняти водне хрещення і заключити з Богом заповіт, то зверніться з таким бажанням до служителів церкви “Альфа та Омега” під час зібрання за адресою: місто Київ, Русанівський бульвар 9/1.